RussianEstonianEnglishfacebook
 1.  Valige toode, mida soovite osta

  2. Lisage kaup ostukorvi

  3. Ostukorvis kontrollige, kas kõik Teie poolt soovitud tooted on nimekirjas.

  4. Ostukorvis võib vahetada tooteid või muuta nende arvu

  5. Kui olete Teinud oma valiku, vajutage lingile " Vormista tellimus".

  6. Tellimuse vormistamist võite teha registreerimisega või ilma.

  7. Registreerides on palju mugavam teha oma oste.

  8. Tellimusi võib teha ka registreerimata, kuid siis on vaja lisada oma andmeid iga kord uuesti.

  9. Tellimuse vormistamisel täitke andmete lahtrid tähelepanelikult. Kontrollige Saatja andmed, kohaletoimetamise aeg ja tähtpäev. Selgituse lahtrisse võite kirjutada tekstipostkaardi ostusoovi.

  10. Tellimuse maksumus. Rahvusvaheline pangaülekanne võib võtta aega 5 tööpäeva, mille tõttu tuleb arvestada ka ajavahemikuga, mis jääb Teie raha laekumise meile ja tellimuse kohaletoimetamise kuupäevade vahele.

  11. Makseviisid:

  Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)

  Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja          lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.

  Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

  12. Kui olete Eesti pankade klient, on Teil võimalus tasuda valides sobiva pangalingi.

  13. Samuti on võimalus tasuda arve alusel, selleks tuleb pöörduda meie poole telefoni või e-posti kaudu: +3726020303; +37256653833 või info@artflowers.ee

  14. Pöörame Teie tähelepanu ka sellele, et tellimuse eest tuleb maksta kogu summa korraga ja ainult eurodes. Rahvusvaheliste ülekannete laekumise aeg on kuni 5 tööpäeva, seega tellimisel palume Teil arvestada kuupäeva ja tarneajaga.