RussianEstonianEnglishfacebook

 

Tellimine ja kättetoimetamine

Tellimus peab olema vormistatud ja tasutud mitte hiljem kui 12 tundi enne määratud tarneaega.

Juhul, kui tellite kohaletoimetamist 12 tnni enne, vaja valida kiirkuller teenus.

Eelneval kokkuleppel saab tellida kohaletoimetamist ka Eesti piires. Sellisel juhul toimub tellimuse kohaletoimetamine tööpäevadel kella 14.00-st - kuni 19.00-ni.

Selleks, et tellimus oleks tarnitud õigel ajal, palume alati üle kontrollida tellimuse Saaja telefoninumber ja aadress.

Juhul, kui kättetoimetamisel selgub, et tellimuse Saajat pole kodus, on meil õigus jätta saadetis tellimuse Saaja naabrite juurde.

Juhul, kui tellimuse Saaja loobub saadetise vastuvõtmisest, tagastatakse tellimus lähtekohta. Edasine kohaletoimetamine teostatakse kokkuleppel tellimuse Esitajaga, sellisel juhul tarnitakse kaup antud tähtaega mitte järgides.

Juhul, kui tellimuse Esitaja ei valinud kaarti, siis tema andmeid ei avaldata ja kaup saadetakse anonüümselt.

Tähelepanu! Kui tellimuse esitamisel soovite tellida ka samal päeval kohaletoimetamist, võib juhtuda, et Teie poolt valitud lilli laos ei ole. Sellisel juhul, on floristil õigus asendada lilli, kasutades sama värvigammat. Samuti on ka võimalus vahetada lillede värvi, lille sorti vahetamata.

Firma ei kanna vastutust juhul, kui tellimust ei ole võimalik täita järgmiste asjaolude tõttu:

1. Kui tellimuses on valesti määratud aadress või telefoninumber. 2. Kui tellimuse Saaja ei ela antud aadressil.
3. Kui tellimuse Saaja telefoninumber on muutunud.

Juhul, kui Teie poolt tellimuses määratud aadress asub väljaspool Tallinna linnast aga on tasutud kohaletoimetamise eest linna piires, teavitatakse Teid sellest ja pakutakse maksta juurde. Täiendavad kohaletoimetamise kulud kompenseeritakse kauba eest tasutud summa arvelt.

Kauba tagastamine:

Tellimust saab tühistada hiljemalt üks ööpäev enne kohaletoimetamist. Hilisemal tühistamisel tasutud summa tagastamisele ei kuulu. Samuti ei ole võimalik tühistada individuaalseid tellimusi, kuna nende korral vormistatakse tellimus ettemaksuga. Tellimuse tühistamisel raha ei tagastata.

Vastavalt Eesti Vabariigi tarbijakaitseseadusele (26.04.2012, nr.1-1/12-019) ei laiene garantii- ja tagastamisõigus kiiresti riknevatele kaupadele, mille hulka kuuluvad ka lilled.